א.א. השכרת מזגנים, השכרת תותח חימום חשמלי - מחיר משתלם - א.א. השכרת מזגנים, השכרת תותח חימום חשמלי
x

צור קשר

א א מזגנים
09-9518308
050-5217944
ww57@zahav.net.il
דף הבית > חנות א.א > מאמרים > השכרת תותח חימום חשמלי

השכרת תותח חימום חשמלי

השכרת תותח חימום חשמלי - פתרון חימום נוח ויעיל

 

תותח חימום חשמלי נועד לחמם חללים גדולים. במקומות הומי אדם, מפעלים, מבני תעשייה למיניהם או מרחבים בשטח של בין 50 מ"ר ל-500 מ"ר ניתן להיעזר בתותח חימום במקום בפתרונות חימום אחרים על מנת ליהנות מטמפרטורות נעימות יותר בחלל. השכרת תותח חימום חשמלי היא פתרון תגבור נהדר, המוצע כיום ללקוחות רבים, ובעיקר עסקיים, המעוניינים במערכת חימום יעילה, איכותית ו"על הדרך" גם כזו שלא מצריכה הוצאה כספית גבוהה.

אפשרויות שונות

ישנם סוגים שונים וגדלים שונים של תותחי חימום. לשטחים גדולים במיוחד יידרשו תותחי חימום מאסיביים וגדולים יותר, ולשטחים קטנים יחסית, תותחי חימום קומפקטיים יתאימו בצורה מושלמת. גודל התותח משפיע גם על צריכת הדלק או החשמל שלו, וככל שהוא גדול יותר, צריכת הדלק גדלה בהתאם. היתרון בתותחי החימום הוא היותם עמידים וחזקים וכאלה הניתנים להתאמה מושלמת לצרכי המקום. הם ניידים ואפשר למקם אותם בכל נקודה במרחב. חשוב כמובן להקפיד שהם עומדים בכל התקנים הנדרשים, לרבות תקני הבטיחות, ושגופם נשמר קר גם כשהם פועלים. טווח מחיריהם רחב ועלות ההשכרה נקבעת בהתאם לסוג תותח החימום שאותו רוצים לשכור וגם משך תקופת ההשכרה.

קהל היעד

שירותי השכרה אלה מתאימים ללקוחות עסקיים רבים, לאולמות אירועים שונים ולאזורים תעשייתיים שבהם שוהים אנשים. למרחבים גדולים פתוחים לעיתים ולכאלה שבהם יש צורך בפתרון חימום איכותי באופן זמני, כזה שניתן למקם באזורים שונים בו.

מחפשים כתובת מקצועית ואמינה המציעה תותחי חימום להשכרה? חברת א.א.השכרת מזגנים היא בדיוק מה שאתם מחפשים. החברה מעמידה לרשותכם מגוון של פתרונות חימום וקירור במחירים נוחים ומשתלמים וכן צוות מיומן שישמח לסייע לכם בבחירה. לפרטים, צרו קשר בטלפון 09-9518308

 


חיפוש באתר

השכרת ציוד

ת.ד. 221 מושב אלישמע ישראל
טלפון: 09-9518308 ,050-5217944פקס: 09-8648366דוא''ל: ww57@zahav.net.il

צור קשר