א.א. השכרת מזגנים, צינון אירועים, צינון אירועים
x

צור קשר

א א מזגנים
09-9518308
050-5217944
ww57@zahav.net.il
דף הבית > חנות א.א > מאמרים > צינון אירועים

צינון אירועים

צינון אירועים – איך עושים את זה נכון?

 

במדינה חמה כמו ישראל צינון אירועים הוא שירות שהוא בגדר חובה. לאורך כל השנה, ובמיוחד במהלך חודשי הקיץ, מתקיימים שלל של אירועים בשטחים פתוחים, בין אם אלה פארקים גדולים, גני אירועים או מרחבים אחרים, שבהם מבלים המוני אנשים. על מנת לאפשר להם ליהנות מהאירוע, ומבלי שיצטרכו לסבול מחום לא נעים ומלחות מעיקה, ניתן לפזר באותו מקום צ'ילרים גדולים המקררים את הסביבה הקרובה.

להשכרה וגם למכירה

בין אם זו חתונה גדולה בטבע, פסטיבל עם משתתפים רבים או אולי אירוע חברה ענק, חשוב שיהיה נעים ונוח לאורחים. כאשר מדובר באירוע המתקיים בחוץ, במרחב הפתוח, ובמיוחד בחודשים החמים, נדרש פתרון קירור מתאים שייצור את האווירה הנכונה ובעיקר – יקרר את האורחים. הצ'ילרים הם מערכת קירור ענקית, מערכת קירור תעשייתית ניידת שניתן למקם אותה בכל מקום שרוצים. הם מתאימים למקומות גדולים ולא לבתים פרטיים וכדי להפעילם יש צורך בכמות גדולה מאד של מים. אפשר לשכור אותם לתקופה מוגבלת (רלוונטי לאירועים, למשל) או לרכוש אותם (מתאים למפעלים). הם מגיעים בגדלים שונים ומיוצרים על ידי מיטב החברות בשוק.

חשוב לדעת

לכל מקום ולכל אירוע צרכים אחרים. חשוב לבחור מתקן מתאים, שיספק את עוצמת הקירור הנדרשת, תוך התייחסות לגודל השטח וגם למספר המשתתפים. מומלץ לערוך סקר שוק, לבחון כמה דגמים שונים וכמובן – לפנות אל המומחים בתחום כדי ליהנות משירות מקצועי ואמין.

מתכננים אירוע גדול בקרוב ומחפשים פתרון צינון מתאים? חברת א.א.השכרת מזגנים היא בדיוק מה שאתם מחפשים. החברה מעמידה לרשותכם מבחר של פתרונות צינון המתאימים לאירועים בסדרי גודל שונים ומציעים איכות ברמה גבוהה והתאמה מושלמת לצרכים. לפרטים, צרו קשר בטלפון 09-9518308


חיפוש באתר

השכרת ציוד

ת.ד. 221 מושב אלישמע ישראל
טלפון: 09-9518308 ,050-5217944פקס: 09-8648366דוא''ל: ww57@zahav.net.il

צור קשר