פרופיל , א.א. השכרת מזגנים
x

צור קשר

א א מזגנים
09-9518308
050-5217944
ww57@zahav.net.il

פרופיל

פרופיל

א.א. השכרת מזגנים הוקמה בשנת 1985 על ידי אברהם יוסף. במהלך השנים, רכשה החברה מוניטין רב בתחום השרות והתיקונים לכל סוגי המזגנים, תוך מתן דגש, על שרות אמין מהיר ואיכותי. בשנת 1996 פיתחה החברה פטנט ייחודי של מזגן נייד העונה על צרכים שונים, שלא היה להם פיתרון עד כה (מוצר זה משמש להשכרה בלבד). לגבוי ותגבור מערכות מיזוג קורסות, השכרת מזגנים לאוהלים, לחדרי שרתים ועוד, היום א.א. משכירה צילרים מ-5 טון עד 200 טון ליחידה .

 

 


ובנוסף מכירה של ציוד חימום אכותי לכל חלל הוא גודל על ידי תותחי חימום,מפזרי חום תעשייתיים, פטריות חימום גז וחשמל, מזגנים ומצננים ניידים.

 

 

 

כיצד אלינו

א.א. השכרת מזגנים מתמחה בהפעלת מערכות מזגנים ניידות רבות עוצמה.
המזגנים אותם אנו מפעילים משלבים פטנט רשום המאפשר לנו להגיע לכל מקום בתוך זמן קצר ולמזג כל גודל של חלל על ידי יחידות מיזוג אסטטיות עוצמתיות בעלות אפס ליקויים.
מערכות המיזוג הניידות שלנו אידיאליות כגיבוי מערכות מיזוג בעת אירועים מרובי משתתפים כגון - חתונות, כנסים, השקות, אירועים פרטיים, התכנסויות מרובות אורחים או כל אימת שיש חשש שמערכות מיזוג אינטגראליות לא יעמדו בעומס הנדרש מהן.
בזכות פטנט רשום ייחודי ופרי פיתוחנו, המזגנים מצליחים לצנן חללים ענקיים ומרובי משתתפים במהירות רבה ולשמר חלל אירועים נעים גם כאשר אלפי משתתפים מצויים בו, בחום העז ביותר של צהרי היום אפילו באוהל בשטח באוגוסט החם.
בקיץ החולף קיררנו (ובחורף חיממנו) חללים גדולים במיוחד במלונות, במועדונים, בכנסי ענק ובשלל רב של מקומות מיוחדים ואף שימשנו כגיבוי בעת שעוצמת מיזוג מקומית לא הספיקה להתמודד עם הצרכים בשטח.
בעזרת הפטנט המיוחד שלנו המזגנים שלנו דוחסים אוויר צח אל סביבת האירועים ובכך מאפשרים לשמור על סביבת בילוי מאווררת ונעימה, נטולת עשן, ריחות מזון וכדומה.
תוכל להיכנס לגלריית התמנות באתר האינטרנט שלנו על מנת לראות כיצד ניתן למזג ע"י המזגן הנייד עם הפטנט אשר עיקרון פעולתו מבוסס על לקיחת אויר צח קירור ודחיסתו לתוך האתר המיועד למיזוג.
בגלל עיקרון זה המזגן הנייד מתאים מאד לאולמות גדולים, אוהלים, ירדים ותערוכות, מטוסים בחניה, מפיקים ויוצרי סרטים, מקומות עם חום רב כגון: מאפיות מסעדות וכד" לאחרונה שימש "המזגן הנייד עם הפטנט" כתחליף זמני למקומות בהם קרסה מערכת המיזוג או בגלל חוסר מיזוג.
בדחיסת אויר צח יש יתרון על שיטת המיזוג הרגילה מאחר והאוויר הקר המוחזר היינו נקי לחלוטין.
שיטת האוויר הצח המקורר מאפשרת קיום האירוע באווירה חגיגית ללא סבל מחום ולחות.
במסגרת השירות שלנו ניתן אף להזמין אוהלים בכל הגדלים וכל הסוגים אותם נמזג עבורכם.
אנו עומדים לרשותכם לכל התייעצות בנושא מיזוג בכל זמן.


בן לקוחותנו

רשות שדות התעופה, התעשייה האווירית, אינטל ישראל, צה"ל,המרכז לאנרגיה אטומית,אלביט, חץ הכסף,קופת חולים כללית ,מאוחדת,הוט,טדי הפקות,משרד המשפטים,נוקיה סימנס,טבת הפקות,מימד מוטי רייף, מספר רב של בתי מלון, בתי כנסת וחברות תעשייה למיניהן. כמו כן, נמנים בין לקחותינו, עיריות, רשות השידור, ועוד רבים אחרים.


חיפוש באתר

השכרת ציוד

ת.ד. 221 מושב אלישמע ישראל
טלפון: 09-9518308 ,050-5217944פקס: 09-8648366דוא''ל: ww57@zahav.net.il

צור קשר